Odběr novinek

O nás

Jmenuji se Markéta Pejchová a k otevření tanečního obchodu mě přivedla moje několikaletá aktivita v tanečním světě. Přesněji, jako aktivní tanečnice jsem zároveň od roku 1997 působila jako trenérka a choreografka moderního tance. Tomu se věnuji dodnes. Základna našich tanečníků se rozrostla a poptávka po všem, co k tančení patří byla tak veliká, že jsem to chtěla mít tak všechno "pod palcem" já a tím se to vše zrodilo.

Hledala jsem značku, která by splňovala podmínky kvalitního a krásného zboží za příznivou cenu. Tím je anglická značka Bloch, se kterou spolupracuji prioritně. V nabídce naleznete zboží od španělské značky Intermezzo a dále zboží Silhouette.

A jsme u dalšího zrodu mé vášně a to je šití, kterému se věnuji od malička. Začínala jsem šitím oblečků na panenky a v mých 18ti letech vznikly mé první šaty na maturitní ples. Vždy jsem ráda malovala, pletla, háčkovala, ale u šití mě fascinovala rychlost hotového produktu. Vyrůstala jsem v době, kdy šikovné švadlenky měly zelenou. Kdo chtěl něčím překvapit, musel si to ušít.

A tak vznikla moje vlastní značka.

Šiji hodně z teplákoviny, která svou kvalitou ohromila nejednu zákaznici a moc mě tento materiál baví. Dále šiji taneční oblečení, kostýmy a závodní šaty šité na zakázku.

Moje dvě dcery, které se věnují krasobruslení, mě přivedly k šití krasobruslařského oblečení. V tuto chvíli se tomu věnuji nejvíce a vytvořila jsem kolekci pod značkou LoveSkating. Více v sekci "krasobruslení".

Tvoření je mou vášní a práce, kterou dělám mě nesmírně naplňuje.